מטבח של שלום – כיפאח דסוקי

יכיפאח דסוקי, מחברת "מטבח של שלום", ספר בישול טבעוני ערבי דו לשוניש לי חלום, לבנות פינת שלום אישית משלי – ספר בישול טבעוני מהמטבח הערבי שכתוב בשתי השפות ערבית ועברית זו ליד זו.
הספר הוא ספר מתכונים ראשון וייחודי מסוגו בעברית ובערבית, שעבורו "טבענתי" מנות רבות מהמטבח הערבי. כמובן שאין צורך לומר שהמתכונים טעימים מאד גם לאוכלי בשר (:
אז מאיפה הרעיון הגיע? אוכל ומוזיקה הם מאחדי תרבויות. יהודי וערבי יכולים לדבר על אוכל ומוזיקה שעתיים בלי לריב… אז בואו נקשיב קצת לבטן שלנו. אני יודעת שהמילים הבאות יישמעו לכם קצת 'גדולות', אבל אני מאמינה שהספר הזה יביא איתו את המשמעות האמתית של שלום – שלום עם בעלי חיים ושלום בין בני האדם. נכון, אולי אין שלום פוליטי בארץ, אבל אני אבנה עולם משלי ואזרע אותו בתוך הספר הזה – עולם השלום! בואו לגור בו יחד איתי.

מטבח של שלום - כיפאח דסוקי. ספר בישול טבעוני ערבי דו לשוני

בספר שלי תוכלו למצוא שפע של מנות עיקריות, ראשונות וקינוחים טבעוניים ובריאותיים, וכן הפתעות נוספות מהמטבח הערבי העשיר. דרכו תוכלו לגלות את הרומן שלי עם המטבח הנהדר הזה, שאני חיה ונושמת אותו מילדותי.
תוכלו לשלוח ספר זה כמתנה לקרובי לבכם או להעניק לעצמכם. מי יודע, אולי הוא ינוח על איזה מדף בבית רחוק ויעשה שינוי קטן, אולי יעורר ויכוח סוער או אולי חיוך מהול בדמעה.
דרכו תגלו שיש מתכונים טבעוניים מעוררי תיאבון, מאתגרים וטעימים, והכי חשוב – בריאים ונטולי סבלם של בעלי החיים, שיד התעשייה המושחרת לא נגעה בהם.
הספר כבר לא נמכר באתרנו. אפשר ליצור קשר ישירות עם כיפאח באימייל: kifahda87@gmail.com